FB Banner Noaber

Kies uw dag, Kies uw route, geniet van Noaberfest

Noaberfest 2021 zal een andere insteek hebben dan de voorgaande editie. Tijdens de vorige editie kregen alle bezoekers de mogelijkheid om zelf te beslissen welke optredens zij wilden bijwonen. Tijdens Noaberfest 2021 krijgen de bezoekers vooraf de keuze uit 4 tot 6 Noaberfestroutes die zij kunnen volgen. Per route worden er maximaal 30 kaarten verkocht. Op deze manier weten wij zeker dat er maximaal 30 bezoekers tegelijkertijd op één locatie aanwezig zijn. Hiermee hebben wij alvast ingespeeld op eventuele geldende maatregelen op dat moment.

  • Kies uw dag
  • Kies uw route
  • Geniet van Noaberfest 2021

ZATERDAG 4 SEPTEMBER

Almelo - Route I

Zaterdag 4 september

13.00 – Viv & Ingrid – Kreatief Centrum
13.45 – Jacky’s Choice – Stadsmuseum
14.45 – Nodox – Vosseveen
15.30 – Andrew Sisters – De Wateregge
16.15 – W. Planteijdt – Kapelzaal

Almelo - Route IV

Zaterdag 4 september

13.45 – Nathalie Baartman – Huis van Bewaring
14.30 – Jacky’s Choice – Stadsmuseum
15.30 – Nodox – Vosseveen
16.30 – Bob Dylan – De Binnentuin
17.15 – W. Planteijdt – Kapelzaal

Almelo - Route II

Zaterdag 4 september

13.00 – Los Pajaritos – Terragebouw
13.45 – Andrew Sisters – De Wateregge
14.30 – W. Planteijdt – Kapelzaal
15.15 – Nathalie Baartman – Huis van Bewaring
16.15 – Oddlings – Theaterzaal

Almelo - Route V

Zaterdag 4 september

13.00 – Nodox – Vosseveen
13.45 – Honeysuckle Rose –  Fam Rijnders
14.30 – Oddlings – Theaterzaal
15.15 – Viv & Ingrid – Kreatief Centrum
16.15 – Los Pajaritos – Terragebouw

Almelo - Route III

Zaterdag 4 september

13.30 – Bob Dylan – De Binnentuin
14.30 – Honeysuckle Rose – Fam Rijnders
15.15 – Los Pajaritos – Terragebouw
16.00 – Nathalie Baartman – Huis van Bewaring
17.00 – Oddlings – Theaterzaal

Almelo - Route VI

Zaterdag 4 september

13.40 – Viv & Ingrid – Kreatief Centrum
14.30 – Andrew Sisters – De Wateregge
15.15 – Honeysuckle Rose – Fam Rijnders
16.00 – Jacky’s Choice – Stadsmuseum
17.15 – Bob Dylan – De Binnentuin

Tubbergen - Route A

Zaterdag 4 september

13.15 – Caroline in ’t Veld – Pancratiusbasiliek
14.00 – Sagenverteller – Erve Sanderink
14.45 – Danny Guinan – Erve Huiskes
15.30 – J.D. Swing – Landgoed Geerdink
16.15 – Toedus on Tour – Kapschuur

Tubbergen - Route D

Zaterdag 4 september

14.00 – Arnaldo Lopez & Heino Sluet – Visvijver Kaps
14.45 – Caroline in ’t Veld – Pancratiusbasiliek
15.30 – You, Me & Other Folks – Prov Overijssel
16.15 – J.D. Swing – Landgoed Geerdink
17.00 – Toedus on Tour – Kapschuur

Tubbergen - Route B

Zaterdag 4 september

13.00 – Toedus on Tour – Kapschuur
14.00 – Caroline in ’t Veld – Pancratiusbasiliek
14.45 – Sagenverteller/You, Me & Other Folks – Erve Sanderink/Prov Overijssel
15.30 – Danny Guinan – Erve Huiskes
16.15 – Arnaldo Lopez & Heino Sluet – Visvijver Kaps

Tubbergen - Route C

Zaterdag 4 september

14.00 – Danny Guinan – Erve Huiskes
14.45 – J.D. Swing – Landgoed Geerdink
15.30 – Sagenverteller – Erve Sanderink
16.15 – You, Me & Other Folks – Prov Overijssel
17.10 – Arnaldo Lopez & Heino Sluet – Visvijver Kaps

ZONDAG 5 SEPTEMBER

Almelo - Route I

Zondag 5 september

13.00 – Viv & Ingrid – Kreatief Centrum
13.45 – Bram Leferink – Stadsmuseum
14.45 – Nodox – Vosseveen
15.30 – Andrew Sisters – De Wateregge
16.15 – On Common Ground – Kapelzaal

Almelo - Route IV

Zondag 5 september

13.45 – Bob Dylan – Huis van Bewaring
14.30 – Bram Leferink – Stadsmuseum
15.30 – Nodox – Vosseveen
16.30 – Bovenste Knoopje – De Binnentuin
17.15 – On Common Ground – Kapelzaal

Almelo - Route II

Zondag 5 september

13.00 – Oddlings – Terragebouw
13.45 – Andrew Sisters – De Wateregge
14.30 – On Common Ground – Kapelzaal
15.15 – Bob Dylan – Huis van Bewaring
16.15 – Caroline in ’t Veld – Theaterzaal

Almelo - Route V

Zondag 5 september

13.00 – Nodox – Vosseveen
13.45 – You, Me & Other Folks – Fam Rijnders
14.30 – Caroline in ’t Veld – Theaterzaal
15.15 – Viv & Ingrid – Kreatief Centrum
16.15 – Oddlings – Terragebouw

Almelo - Route III

Zondag 5 september

13.30 – Bovenste Knoopje – De Binnentuin
14.30 – You, Me & Other Folks – Fam Rijnders
15.15 – Oddlings – Terragebouw
16.00 – Bob Dylan – Huis van Bewaring
17.00 – Caroline in ’t Veld – Theaterzaal

Almelo - Route VI

Zondag 5 september

13.40 – Viv & Ingrid – Kreatief Centrum
14.30 – Andrew Sisters – De Wateregge
15.15 – You, Me & Other Folks – Fam Rijnders
16.00 – Bram Leferink – Stadsmuseum
17.15 – Bovenste Knoopje – De Binnentuin

Tubbergen - Route A

Zondag 5 september

13.15 – Sagenverteller – Pancratiusbasiliek
14.00 – Toedus on Tour – Erve Sanderink
14.45 – Danny Guinan – Erve Huiskes
15.30 – J.D. Swing – Landgoed Geerdink
16.15 – Los Pajaritos – Kapschuur

Tubbergen - Route D

Zondag 5 september

14.00 – Nathalie Baartman – Visvijver Kaps
14.45 – Sagenverteller – Pancratiusbasiliek
15.30 – W. Planteijdt – Prov Overijssel
16.15 – J.D. Swing – Landgoed Geerdink
17.00 – Los Pajaritos – Kapschuur

Tubbergen - Route B

Zondag 5 september

13.00 – Los Pajaritos – Kapschuur
14.00 – Sagenverteller – Pancratiusbasiliek
14.45 – Toedus on Tour/W. Planteijdt – Erve Sanderink/Prov Overijssel
15.30 – Danny Guinan – Erve Huiskes
16.15 – Nathalie Baartman – Visvijver Kaps

Tubbergen - Route C

Zondag 5 september

14.00 – Danny Guinan – Erve Huiskes
14.45 – J.D. Swing – Landgoed Geerdink
15.30 – Toedus on Tour – Erve Sanderink
16.15 – W. Planteijdt – Prov Overijssel
17.10 – Nathalie Baartman – Visvijver Kaps